Klonowy Park – wspaniałe, nowe mieszkania w Janowie Lubelskim

Janów Lubelski to wspaniałe miejsce do zamieszkania. Nieduże miasto, klimatyczne, atrakcyjnie turystycznie. Gdyby to jeszcze było mało są tu piękne, nowe mieszkania w bardzo atrakcyjnych cenach.

Osiedle Klonowy park to jedna z ciekawszych inwestycji w mieście. Inwestycję zrealizowała spółka Wikana, deweloper znany z budowy atrakcyjnych mieszkań w Lublinie, Rzeszowie czy Przemyślu.

Osiedle Klonowy Park powstało przy ulicy Sowiakowskiego. W dwóch, dwupiętrowych budynkach znalazły się zróżnicowane mieszkania o metrażach od 55 do 76 metrów kwadratowych. Mieszkania są dwu-, trzy-,  i czteropokojowe, wyposażone w tarasy i loggie. Każde mieszkanie posiada komórkę lokatorską, która świetni pełni rolę spiżarki bądź magazynu do przechowywania rzadziej używanych rzeczy.

Jedną z większych zalet osiedla Klonowy Park jest lokalizacja. Znajduje się w pobliżu centrum pozwalając na korzystanie ze wszystkich jest zalet, a jednocześnie zapewnia ciszę i spokój, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. W pobliżu osiedla znajduje się dobrze rozwinięta infrastruktura – szpital, apteka, przystanek autobusowy, przedszkole oraz sklepy spożywcze i lokale usługowe.

Okolica jest cicha i spokojna, co z pewnością docenią rodzice posiadający dzieci, ale również szukający spokoju seniorzy.

Na kameralność osiedla z pewnością wpływa również fakt niewielkiej ilości mieszkań jakie wchodzą w skład osiedla. To czyni je przytulnym i tworzy rodzinny klimat, gdzie wszyscy się znają. Osiedle to trzy, niewielkie budynki o niedużej wysokości.

Klonowy Park to nazwa która zobowiązuje. Deweloper zaplanował je jako bardzo zielone, uwzględniające dużą ilość roślinności, elementy małej architektury jak ławki czy rowery. Dzieciaki będą mogły korzystać z nowoczesnego i bezpiecznego placu zabaw. Całe osiedle jest bardzo nowoczesne i minimalistyczne. Docenią je wszystkie osoby którym zależy na komfortowym i wygodnym mieszkaniu. Jeśli interesują cię mieszkania w Janowie wpisz do wyszukiwarki frazę mieszkania w Janowie lubelskim na sprzedaż